Witamy w naszym sklepie

Antyczek.com to wyspecjalizowana księgarnia stworzona z myślą o kolekcjonerach, hobbystach i miłośnikach sztuki...

Reklamacje:


„W tej książce brakuje stron!”
Reklamacja: wady fabryczne książki – Jeśli zakupiona książka okaże się być wadliwa (uszkodzenia mechaniczne, czyste strony itp.) niezwłocznie wymienimy ją na egzemplarz pełnowartościowy. Prosimy wówczas o jej odesłanie wraz z dowodem zakupu na adres Księgarni. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz z krótkim opisem uszkodzenia. Niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji zwrócimy Państwu koszty związane z odesłaniem reklamowanej przesyłki. Księgarnia nie przyjmuje zwrotów reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem.

„Kto zaglądał do mojej przesyłki?”
Reklamacja: uszkodzenie przesyłki – Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia lub otwarcia zalecamy komisyjne otwarcie paczki w obecności pracownika Poczty Polskiej, gdyż reklamacje i roszczenia z tytułu uszkodzenia przesyłki będą przyjmowane wyłącznie wraz z protokołem szkody Poczty Polskiej. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu. Księgarnia nie przyjmuje zwrotów reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem.

„Gdzie są moje książki?”
Reklamacja: zagubiona przesyłka – Jeśli w ciągu 14-stu dni od nadania przesyłki książki nie dotrą do Państwa, Księgarnia zobowiązuje się do podjęcia procedury reklamacyjnej na Poczcie-Polskiej. Czas jej rozpatrzenia, wg tej instytucji wynosi 30 dni. Dalsze czynności reklamacyjne uzależnione będą od decyzji Poczty-Polskiej, podjętej na podstawie protokołu z postępowania reklamacyjnego. Księgarnia nie przyjmuje zwrotów reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem.

„To nie ta książka!”
Reklamacja: błędna realizacja zamówienia z winy Księgarni – Jeśli przesyłka zawiera pozycje inne od zamówionych (mylnie wysłane) prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie i odesłanie nieprawidłowych książek wraz z dowodem zakupu na adres Księgarni w ciągu 7-iu dni od daty odebrania przesyłki. Niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki wymienimy książkę na prawidłowy egzemplarz, zgodny z zamówieniem oraz zwrócimy Państwu koszt związany z odesłaniem mylnej przesyłki. Księgarnia nie przyjmuje zwrotów reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem.

„Pospieszyłem się z zakupem…”
Reklamacja: zwrot - Dbając o zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumenckich, jeśli towar nie był używany i pozbawiony fabrycznego opakowania, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Do odsyłanej książki należy dołączyć dowód zakupu. Zwrot pieniędzy wynikający z rezygnacji zakupu -całość kosztów poniesionych przez kupującego w związku z zamówieniem (kwota równa sumie ceny towaru i kosztów wysyłki DO klienta - koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący)nastąpi po otrzymaniu przez Księgarnię zwracanej przesyłki Księgarnia nie przyjmuje zwrotów odsyłanych za pobraniem.