Witamy w naszym sklepie

Antyczek.com to wyspecjalizowana księgarnia stworzona z myślą o kolekcjonerach, hobbystach i miłośnikach sztuki...

O firmie

Witamy w naszym sklepie!

Antyczek.com

to wyspecjalizowana księgarnia stworzona z myślą o kolekcjonerach, hobbystach i miłośnikach sztuki. Pozycje książkowe, oferowane w naszym sklepie, są specjalnie poszukiwane i dobierane z pośród wielu polskich i zagranicznych publikacji.

Do naszych stałych polskich partnerów należą m.in. Stowarzyszenie Miłośników Śląskiej Porcelany i Widokówki oraz Literatura Net.pl.

Pełniąc oficjalne przedstawicielstwo renomowanego wydawnictwa Battenberg i Giet Verlag w Polsce, oferujemy Państwu bogatą ofertę wszystkich dostępnych książek z katalogu tego wydawnictwa. Dzięki naszej stałej współpracy gwarantujemy Państwu zawsze aktualne wydania i atrakcyjne ceny.

Oprócz pozycji dostępnych w sklepie, przyjmujemy także zamówienia indywidualne i sprowadzamy na życzenie wybrane pozycje innych wydawnictw z całego świata. Realizujemy również zamówienia hurtowe udzielając stosownych rabatów.

Nieprzerwanie wzbogacamy nasz katalog o nowe pozycje. Zachęcamy tym samym do korzystania z funkcji Newslettera, za pomocą którego niezobowiązująco poinformujemy Państwa o nowych tytułach dostępnych w sklepie oraz aktualnych promocjach.

Zakupy na www.antyczek.com to gwarancja szybkiej realizacji każdego zamówienia, solidnie zabezpieczonej przesyłki oraz pełnej i wyczerpującej informacji handlowej. Naszym klientom proponujemy dogodną i różnorodną formę kontaktu.

Zawsze służymy pomocą i pozostajemy do Państwa dyspozycji.Kontakt :

Księgarnia Wydawnictwo Antyczek.com
Mariusz Sondej
ul. Ogrodowa 3
55-081 Stróża


NIP: 897-167-84-30
REGON: 020975921


e-mail: [email protected]
tel./fax.: 071/316-91-94
kom. 0503-043-218

Rachunek bankowy: mBank
nr konta: 60 1140 2004 0000 3502 6184 2099