Witamy w naszym sklepie

Antyczek.com to wyspecjalizowana księgarnia stworzona z myślą o kolekcjonerach, hobbystach i miłośnikach sztuki...

Aktualności

Znaki na srebrze

Po 20 października 2010 pojawi się w naszej ofercie katalog znaków na srebrze autorstwa Michała Gradowskiego ("Znaki na srebrze" - Znaki miejskie i państwowe używane na terenie Polski w obecnych jej granicach). Niniejsza pozycja to doskonała literatura tematu dla kolekcjonerów, miłośników sztuki oraz historyków. Serdecznie polecamy!

Dodano 15.10.2010Spotkania z Zabytkami

Szanowni Państwo! Dzięki naszym staraniom nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Hereditas - wydawcą dwumiesięcznika "Spotkania z Zabytkami". Tym samym już wkrótce za naszym pośrednictwem będą Państwo mogli w łatwy i szybki sposób zamówić prenumeratę czasopisma na rok 2011. Szczegóły oferty już wkrótce!

Dodano: 13.10.2010Encyklopedia Śląskiej Porcelany Tom I

Już w listopadzie polecimy Państwa uwadze naszą pierwszą publikację wydawniczą - Encyklopedię Śląskiej Porcelany tom I autorstwa Ireny i Romana Gatys.

Książka zawierać będzie około 1400 sygnatur i znaków stosowanych przez śląskie fabryki i manufaktury porcelany od roku 1820 do dnia dzisiejszego, opisy historyczne wytwórni, a także wiele ciekawostek kolekcjonerskich i kolorowych fotografii.

Patroni honorowi: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałek Województwa Dolnośląskiego.
Patroni medialni: Artinfo.pl, TVP Katowice, TVP Historia, Kulturaonline.pl, Kochamantyki.pl, Spotkania z Zabytkami.

Dodano: 01.10.2010